Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Feeds
sk: Kanály správ
