Feeds Tamper (8.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj
