Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu
