Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र
