Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах
