Feeds Tamper (8.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Edit @label
tr: @label düzenle
