Feeds Tamper (8.x-2.0-beta4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde
