Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ
