Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Feeds
be: Жывільнікі
