Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw
