Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Plugin
es: Extensión

en: Source field
es: Campo original

en: Edit @label
es: Editar @label
