Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Source field
id: Bidang asal
