Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen
