Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
