Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
