Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Source field
lv: Avota lauks
