Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Save
ms: Simpan
