Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ
