Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Edit @label
pt: Editar @label
