Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare
