Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Source field
sv: Källfält

en: Edit @label
sv: Redigera @label
