Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி
