Feeds Tamper (8.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Source field
vi: Trường nguồn
