Feeds Tamper Server Files (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Rename
sv: Byt namn

en: Error
sv: Fel

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Replace
sv: Ersätt

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser
