Feeds Tamper Server Files (1.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Rename
ru: Переименовать

en: Error
ru: Ошибка

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Replace
ru: Заменить

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов
