Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
