Fences - Semantic field markup and classes (3.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Inline
sk: V riadku

en: Machine name
sk: Strojový názov
