Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Inline
gl: En liña

en: Machine name
gl: Nome de sistema
