Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Machine name
nl: Systeemnaam
