Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Inline
pl: Przed polem

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
