Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Inline
tr: Satır içi

en: Machine name
tr: Makine adı
