Fences - Semantic field markup and classes (3.0.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
