Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek
