Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Inline
id: Sebaris

en: Machine name
id: Nama mesin
