Fences - Semantic field markup and classes (3.0.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
