Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Inline
da: Integreret

en: Machine name
da: Internt navn
