Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Machine name
he: שם מכונה
