Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
