Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Inline
ru: В линию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Field Classes
ru: Классы Поля

en: Fences
ru: Контейнеры
