Fences - Semantic field markup and classes (3.0.5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Field Classes
uk: Класи поля
