Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
