Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Inline
hr: U istom redu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
