Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Inline
ja: インライン

en: Machine name
ja: システム内部名称
