Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე
