Fences - Semantic field markup and classes (3.0.6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
