Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
