Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Inline
az: Xətdə

en: Machine name
az: Maşın adı
