Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Inline
be: Убудаваны

en: Machine name
be: Машынная назва
