Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Inline
bg: В една линия
