Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Inline
et: Samal real

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
